Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Елените
105 000 €
205 362.15 лв.

(1 479 €, 2 892.67 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:45 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент, на първа линия пред плажната ивица, с морска панорама в комплекс Атриум Бийч , к.к. Елените. Намира се на трети жилищен етаж, в сграда с асансьор и е с квадратура 71 кв.м. Разпределение: просторна дневна с кухненски бокс и кът за хранене, зона за отдих, спалня, баня с вана и тоалетна, просторна тераса с уникална морска панорама. Апартаментът се намира до самия плаж, продава се напълно обзаведен и оборудван. Комплексът се намира на абсолютна първа линия, на 20м от плажа и предлага комфорт, уют и удобство - голям басейн с детска секция, детски площадки, аквапарк, ресторант, лоби бар, нощен клуб, бийч бар, детски клуб, тенис на корт, тенис на маса, магазин, фитнес център, СПА център, денонощна рецепция, целогодишна охрана и поддръжка. Акт 16.
Номер на обява в сайта ни https://imoti-vichvan.com/: 8994

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Елените
Обява: 1b177874110098907

105 000 €
205 362.15 лв.
История на цената
(1 479 €, 2 892.67 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Елените