Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, с. Кошарица
65 000 €
127 128.95 лв.

(1 016 €, 1 987.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 23:58 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба обзаведен двустаен апартамент в комплекс Рио , намиращ се в тих и спокоен района в подножието на Стара планина, в близост до с. Кошарица, само на 3 км от прекрасните плажове на Слънчев бряг. Комплексът разполага със собствен паркинг. Жилището е с площ от 64 кв.м. разположено на втори жилищен етаж. Разпределение: просторна дневна с кухненски бокс, кът за хранене и зона за отдих, спалня, баня с душ кабина и тоалетна, просторна тераса с гледка към басейна. Удобства: басейн с детска секция, бистро, супермаркет, детска площадка, рецепция, паркинг, денонощна охрана, поддръжка на комплекса от управляващото дружество, услуги по отдаване на апартамента под наем. Комплексът е само на 3 км. от големите морски курорти - Слънчев бряг и Свети Влас, които предлагат широки плажни ивици и многообразие от места за развлечение. Акт 16. Такса поддръжка 10 евро на кв.м. на година. Апартаментът е изключително подходящ за живеене и отдаване под наем целогодишно.
Номер на обява в сайта ни https://imoti-vichvan.com/: 8989
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, с. Кошарица
Обява: 1b177870591261761

65 000 €
127 128.95 лв.
История на цената
(1 016 €, 1 987.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Кошарица