Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
93 000 €
181 892.19 лв.

(903 €, 1 766.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 1:25 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 46 пъти.
Площ:
103 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Двустаен просторен апартамент с южно изложение в идеалния центът на Слънчев бряг, в к-с Централ Плаза. Комплексът се намира в близост до р-т Джани и централната пешеходна зона, на 300 м. от х-л Кубан. Разполага със собствен охраняем паркинг. Апартаментът е разположен на шести етаж в сграда с асансьор и е с квадратура 103 кв.м. Разпределение просторно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, просторна тераса с красива панорамна гледка и гледка към басейна. Апартамента се продава обзаведен. На разположение на собствениците и гостите на комплекса са плувен басейн, детска площадка, паркинг с ограничен достъп, целогодишна денонощна охрана и видеонаблюдение. Комплексът се намира се в идеалния център на комплекса, до р-т Джани, и х-л Кубан, в тих, добре поддържан и целогодишно обитаем комплекс, в близост до централната пешеходна зона, пазара, банки, поликлиника, централната спирка на автобусите Несебър - Слънчев бряг, целогодишно работещ голям супермаркет, разнообразни търговски обекти и заведения за хранене. Комплексът е с целогодишно управление - денонощна охрана, видео-наблюдение, почистване, техническа поддръжка. Акт 16 и битов ток, с отделна партида за вода.
Комплексът е изключително подходящ за живеене и отдаване под наем целогодишно.
Номер на обява в сайта ни https://imoti-vichvan.com/: 5126
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1b177784710312326

93 000 €
181 892.19 лв.
История на цената
(903 €, 1 766.11 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг